Armina Mevlani tmerrësisht SEXY, ndryshon dhe emrin (FOTO) – AlpeGossip
Armina Mevlani tmerrësisht SEXY, ndryshon dhe emrin (FOTO)

Armina Mevlani tmerrësisht SEXY, ndryshon dhe emrin (FOTO)

Blogerja e njohur Armina Mevlani është kthyer pas në kohë dhe duket tmerrësisht sensuale.
Një mbrëmje festive e ka kthyer atë në stilin e viteve 40.

Dhe duket se bukuroshes shqiptare i ka pëlqyer shumë ky look sa është shprehur se do të donte të kishte jetuar në ato vite.

Këtë fakt e vërtetojnë deh postimet e shumta që ajo i ka bërë në rrjetet socilae me pamjen e saj më të fundit. Gjithashtu Armina ka këruar që këtë mbrëmje ta quajnë ‘Daizy’.

Nuk dihet nëse në këtë festë e ka shoqëruar dhe partneri i saj Shkëlzen Berisha.