FOTO/ ‘Aksidentohet’ këngëtarja Zanfina Ismaili, shkak dëbora e madhe që ka mbuluar Prishtinën – AlpeGossip
FOTO/ ‘Aksidentohet’ këngëtarja Zanfina Ismaili, shkak dëbora e madhe që ka mbuluar Prishtinën

FOTO/ ‘Aksidentohet’ këngëtarja Zanfina Ismaili, shkak dëbora e madhe që ka mbuluar Prishtinën

Një eksperiencë fare të mirë e ka përjetuar në ditët e fundit të shkurtit.

Këngëtarja Zanfina Ismaili është rrëzuar në borë dhe nga ky rrëzim nuk ka shpëtuar pa lëndime.

Ajo ka hedhur një fotografi në Instastory, ku shihet se ka lënduar keq gjurin nga ky rrëzim.

Fotos, Zanfina ia ka bërë edhe një për shkrim, ku shpjegon se ky është rrëzimi i fundit për këtë dimër, duke lënë të nënkuptohet, se është rrëzuar edhe më herët gjatë këtyre kohëve të ftohta dhe me ngrica.