NDJEKËSJA I SHKRUAN PËR SHERRIN ME ARBANËN/ Xhemi i kthehet: Mos e ngatërro me Enon (FOTO) – AlpeGossip
NDJEKËSJA I SHKRUAN PËR SHERRIN ME ARBANËN/ Xhemi i kthehet: Mos e ngatërro me Enon (FOTO)

NDJEKËSJA I SHKRUAN PËR SHERRIN ME ARBANËN/ Xhemi i kthehet: Mos e ngatërro me Enon (FOTO)

Arbana dhe Xhemi dy moderatoret e dashura shqiptare njihen për shoqërinë e tyre të mirë me njëra-tjetrën.

Së fundmi Xhemi ka postuar në Instagramin e saj një fotot me Arbanën dhe komentet pozitive drejtuar mikeshave ishin të shumta.

Ndër to, vëmendjen na e merr një koment i cili i thotë Xhemit se para disa ditësh flitej se ajo dhe Arbana ishin zënë por qenkan pajtuar përderisa kanë postuar foto.

Xhemi sigurisht e ka parë këtë koment dhe për të shuar dyshimet i është kthyer duke i thënë: E kane ngaterru me Enon,me kete nuk zihem kurre😅

Mesa duket Xhemi qenka zënë me dikë, por diçka është e sigurt, jo me Arbanën! /Alpegossip.al