“GJITHMONË BASHKË”/ Oriola Marashi i bën urimin prekës mikut të saj me rastin e… (FOTO) – AlpeGossip
“GJITHMONË BASHKË”/ Oriola Marashi i bën urimin prekës mikut të saj me rastin e… (FOTO)

“GJITHMONË BASHKË”/ Oriola Marashi i bën urimin prekës mikut të saj me rastin e… (FOTO)

Oriola Marashi është padyshim një ndër femrat më të komentuara të showbizit shqiptar dhe ndër më të ndjekurat në rrjetin social Instagram. Postimet e saj të shumta dhe sidomos pozat provokuese, tërheqin gjithmonë vëmendjen e ndjekësve.

Ditën e sotme, një tjetër postim ka marrë vëmendjen e fansave të saj. Nëpërmjet disa fotove në Instastory, Oriola i ka uruar ditëlindjen mikut të saj më të shtrenjtë, Endrit Mertirit.

“Shokë të ngushtë përjetë. Gëzuar ditëlindjen shoku im që prej ditës së parë, të dua përjetë.

Të kesh një shok të vërtetë është gjëja më e mirë që një person mund të ketë. Jam e lumtur përsa kohë të kam pranë meje.

Gjithmonë bashkë.”- shkruan Oriola në postimet e saj.