LUFTA PARA KRISHTLINDJEVE/ Babagjyshët rivalë grushtohen në rrugë (VIDEO) – AlpeGossip
LUFTA PARA KRISHTLINDJEVE/ Babagjyshët rivalë grushtohen në rrugë (VIDEO)

LUFTA PARA KRISHTLINDJEVE/ Babagjyshët rivalë grushtohen në rrugë (VIDEO)

Dy burra të veshur si Babygjyshë janë rrahur me njëri-tjetrin në rrugë në qytetin ukrainas Odessa.

Ndërkohë fëmijët që u bënë dëshmitarë të ngjarjes së ‘shëmtuar’ filluan duke qarë.

Video virale tregon përleshjen e dhunshme mes Babagjyshëve konkurrentë. Kalimtarët u përpoqën për të ndërhyrë në mënyrë që të qetësonin situatën.

Beteja filloi kur një vajzë e vogël pozoi për një foto me dy Babagjyshët. Por njëri prej tyre i kërkoi konkurrentit që të largohej menjëherë.

Por Babagjyshi nuk pranoi të largohej dhe menjëherë plasi sherri.