Dafina Zeqiri ka bërë buzët OPERACION? Këngëtarja “JU MBYLL GOJËN”me anë të këtij veprimi… (FOTO) – AlpeGossip
Dafina Zeqiri ka bërë buzët OPERACION? Këngëtarja “JU MBYLL GOJËN”me anë të këtij veprimi… (FOTO)

Dafina Zeqiri ka bërë buzët OPERACION? Këngëtarja “JU MBYLL GOJËN”me anë të këtij veprimi… (FOTO)

Dafina Zeqiri është një ndër këngëtaret më të preferuara shqiptare. Shpesh herë është gjykuar se ka kryer operacione plastike, por kjo gjë nuk ka bërë që Dafina të mos vazhdojë para dhe të arrijë sukses.

Në showbiz-in shqiptar të shumta janë këngëtaret, moderatoret apo aktoret shqiptare që akuzohen për ndërhyrje. Por disa prej tyre i kanë mohuar duke dhënë edhe “fakte”. Dy prej vajzave të njohura shqiptare që kanë treguar “sekretin” e buzëve të bëra janë moderatorja Dajana Shabani dhe Bleona Qereti të cilat kanë treguar se nëse një vajzë nuk i bën dot buzët dot në formë “peshku”atëherë ajo i ka të bëra.

Epo nëse deri më tani nuk e keni besuar Dafinën që thotë se nuk i ka bërë, fotoja më poshtë e flet vetë.