U RIKTHYE SI PREZANTUESE NË “PËR´PUTHEN”/ Anës i ndodh e papritura në rrjetet sociale: Shpresoj t´jua kthej… – AlpeGossip
U RIKTHYE SI PREZANTUESE NË “PËR´PUTHEN”/ Anës i ndodh e papritura në rrjetet sociale: Shpresoj t´jua kthej…

U RIKTHYE SI PREZANTUESE NË “PËR´PUTHEN”/ Anës i ndodh e papritura në rrjetet sociale: Shpresoj t´jua kthej…

Teksa moderonte, Ana nuk la pa ngacmuar gjithashtu edhe disa prej djemve të “Për’puthen” dhe mori dy kërcime hot nga Riniani dhe Andi.

Pas rikthimit në “Për’puthen” dhe moderimit të emisionit, Anës i ka ndodhur e papritura në rrjete sociale.

Ajo ka marrë dashurinë e madhe të fansave dhe tregon se nuk e kishte pritur aspak diçka të tillë prej tyre.

Ana i ka falenderuar të gjithë për faktin që e kanë pranuar siç është, me të metat e gabimet e veta dhe tregoi se dëshiron t’ua kthejë 100 fish dashurinë që ka marrë prej tyre.

Një falenderim special nga Ana ishte për Olsën, e cila e riktheu në emision dhe e bëri të ndjente sërish ato emocione të bukura.

https://iconstyle.al/wp-content/uploads/2021/02/WhatsApp-Video-2021-02-13-at-10.30.08.mp4?_=1