NGA OPINIONISTË NË KONKURENTË/ Dy banorë të rinj i bashkohen shtëpisë – AlpeGossip
NGA OPINIONISTË NË KONKURENTË/ Dy banorë të rinj i bashkohen shtëpisë

NGA OPINIONISTË NË KONKURENTË/ Dy banorë të rinj i bashkohen shtëpisë

Mbrëmjen e sotme në studio ka patur edhe dy opinionistë të rinj që ishin Meridiani dhe Antonela. Të dy të stërvitur me reality shoë, ata gjykuan dhe këshilluan banorët me komentet e tyre pikante.

Thuajse në fund të mbrëmjes, moderatorja Arbana Osmani dha për publikun një lajm të papritur. Pikërisht Meridiani dhe Antonela do të jenë dy banorët më të rinj të shtëpisë së ‘’Big Brother Vip’’.

Të shohim se si do të jetë rrugëtimi i tyre.