U HABITËM! Andrra Destani vishet sërish nuse dhe duket mahnitëse (FOTO) – AlpeGossip
U HABITËM! Andrra Destani vishet sërish nuse dhe duket mahnitëse (FOTO)

U HABITËM! Andrra Destani vishet sërish nuse dhe duket mahnitëse (FOTO)

Andrra Destani, është bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha e cila ka habitur publikun me paraqitjet e fundit.

Ajo ka ndarë disa foto në rrjete sociale teksa shfaqet e veshur me vello, e që mund të themi se është bërë nuse për herë të dytë.

Andrra duket si një princeshë e vërtetë, pamja e së cilës mahnit dhe është për tu admiruar. Bukuroshja është duke ekspozuar fustanet e nusërisë të dyqanit të saj.

Sinani dhe Andrra u martuan në gusht të vitit 2015 ku tashmë janë prindër të një djali të quajtur, Ansi.