”MBRETI I ZEMRËS TEM”/ Fifi i bën të atit dedikimin prekës që na emocionoi të gjithëve – AlpeGossip
”MBRETI I ZEMRËS TEM”/ Fifi i bën të atit dedikimin prekës që na emocionoi të gjithëve

”MBRETI I ZEMRËS TEM”/ Fifi i bën të atit dedikimin prekës që na emocionoi të gjithëve

Babai i këngëtares, Filloreta Raçi, e njohur si Fifi, feston sot ditëlindjen. Me të arritur mesnata, Fifi e uroi të atin me një dedikim të veçantë.

Këngëtarja ka postuar disa foto tëvjetra ku shfaqet me të atin dhe familjen dhe e quan atë “Mbretin e zemrës”.

“Babalushi jem. Mbreti i zemres tem GEZUAR Ditelindjen, te do e vogla jote deri pafundesi”, shkruan Fifi.

Këngëtarja ka marrë shumë urime për të atin, nga fansat që i shkruajnë në komente.

Fifi ka treguar edhe më parë që ka një marrëdhënie shumë të ngushtë me prindërit.