I LINI GJITHMONË RROBAT RRËMUJË? Rozana Radi ka zgjidhjen që do t’ju mahnisë të gjithëve – AlpeGossip
I LINI GJITHMONË RROBAT RRËMUJË? Rozana Radi ka zgjidhjen që do t’ju mahnisë të gjithëve

I LINI GJITHMONË RROBAT RRËMUJË? Rozana Radi ka zgjidhjen që do t’ju mahnisë të gjithëve

Artistja shumë e dashur për publikun, Rozana Radi tërhoqi shumë vëmendjen këtë verë me fotot me rrobabanjo gjatë pushimeve në Santorini.

Së fundmi Rozana është rikthyer dhe ka nisur me publikimin e statuseve të saj plot humor që komentohen shumë.

Në postimin e fundit Rozana shkruan se ka gjetur një mënyrë për rrobat që i ka lënë sipër karriges, në vend që t’i fuste në dollap, gjë që na ndodh të gjithëve.

“Kam më shumë rroba sipër karriges sesa në dollap. E të mendosh që më duhet shumë pak kohë për t’i rregulluar. E vendosa, do fus karrigen brenda në dollap”, shkruan Rozana duke shkaktuar shumë të qeshura.