NJË MUAJ PAS OPERACIONIT TË VËSHTIRË/ Adriana Matoshi shfaqet më në formë se kurrë (FOTO) – AlpeGossip
NJË MUAJ PAS OPERACIONIT TË VËSHTIRË/ Adriana Matoshi shfaqet më në formë se kurrë (FOTO)

NJË MUAJ PAS OPERACIONIT TË VËSHTIRË/ Adriana Matoshi shfaqet më në formë se kurrë (FOTO)

Rreth një muaj më parë, aktorja dhe deputetja e Kosovës, Adriana Matoshi, iu nënshtrua një operacioni për të hequr tumorin në tru. Fatmirësisht operacioni përfundoi me sukses dhe aktorja është në gjendje të mirë shëndetësore.

Ndërkohë së fundmi, aktorja e njohur është rikthyer në rrjete sociale, teksa ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me një kostum të zi.

Adriana Matoshi duket shumë elegante, duke treguar se këtë herë është ringritur më e fortë se kurrë.

Një muaj pas operacionit të vështirë, Adriana Matoshi

Një muaj pas operacionit të vështirë, Adriana Matoshi