HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Jona Spahiu një gaforre e dhënë pas familjes dhe me një intuitë të… (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Jona Spahiu një gaforre e dhënë pas familjes dhe me një intuitë të… (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Jona Spahiu një gaforre e dhënë pas familjes dhe me një intuitë të… (FOTO)

Moderatorja Jona Spahiu është një personazh tepër i dashur për publikun shqiptar.

Bukuroshja është e datëlindjes 22 korrik, i përket shenjës së gaforres dhe ne kemi disa karakteristika interesante për t’ju treguar.

Shenja e gaforres karakterizohet nga dashuria dhe të qenurit shumë të lidhur pas familjes. Duke ditur këtë cilësi ne fare mirë mund të kuptojmë se Jona Spahiu i përshtatet kësaj shenje. Bukuroshja është bërë për herë të parë nënë e një djali të quajtur Raiden, dhe nuk humbet asnjë rast për të treguar se është çdo moment me të. Jona gjatë gjithë kohës poston foto të bashkëshortit dhe djalit të saj duke i shoqëruar me përshkrime të bukura ku shpreh dashurië që ka për ta.

Nga ky fakt, fare mirë mund të kuptojmë se Jona është një gaforre e vërtetë.

   

Shenja e gaforres shquhet për një intuitë të madhe dhe gjithnjë e dinë kur diçka nuk shkon mirë. Mesa duket dhe Jona Spahiu, si një gaforre e vërtetë e ka shumë të qartë këtë gjë, aq sa e ka shprehur dhe vetë.

Ajo këtë  foto e ka shoqëruar me një përshkrim ku shpreh se intuita është engjëll mbrojtës. Po po Jona, e dimë pse mendon kështu. Sepse je një gaforre e vërtetë!

/AlpeGossip.al