U THA SE ËSHTË SHTATZËNË/ Rezarta Shkurta reagon për herë të parë – AlpeGossip
U THA SE ËSHTË SHTATZËNË/ Rezarta Shkurta reagon për herë të parë

U THA SE ËSHTË SHTATZËNË/ Rezarta Shkurta reagon për herë të parë

Rezarta Shkurta ishte në qendër të vëmendjes ditën e sotme për shkak të lajmeve se ajo është shtatzënë për herë të dytë. Shkaku për këto thashetheme u bë një video e postuar nga vetë ajo në Instagram, ku shfaqej me barkun paksa të fryrë, e veshur me një fustan të kuq gjatë udhëtimit me jaht.

Pas këtyre lajmeve, Rezarta ka reaguar pak më parë duke postuar disa foto me vajzën e saj, Hera dhe shkruan se fajin për barkun e fryrë e kanë ushqimet.

“Portalet serisht me bene shtatzane. Nuk eshte faji as i tyre dhe as i imi… Te gjithe fajin e kane ushqimet”, shkruan Rezarta.