NJË TJETËR FËMIJË/ Andrra Destani jep lajmin e bukur për të gjithë – AlpeGossip
NJË TJETËR FËMIJË/ Andrra Destani jep lajmin e bukur për të gjithë

NJË TJETËR FËMIJË/ Andrra Destani jep lajmin e bukur për të gjithë

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë një ndër çiftet më të dashur për publikun dhe ndër më të komentuarit në media. Vetëm pak ditësh, dyshja festoi katër vjetorin e martesës.


Para tri vitesh ato janë bërë prindër të një djali të cilit i vendosën emrin Ansi. Së fundmi Andrra ka ndarë lojën “Pyetje-përgjigje” në Instastoryn e saj, ku iu ka dhënë mundësi ndjekësve ta pyesin për çfarë të duan.

Një prej fansave të saj e ka pyetur rreth planeve për zgjerimin e familjes. ” Kur ke me gjet beben 2?”,- ka shkruar fansi, ndërkohë që Andrra i është përgjigjur “Të rritet edhe pak ky.” Shkrimin e ka shoqëruar nga një foto e Ansit duke qeshur.