VETAM 2 JAVË PARA “2 GISHT MJALTË”/ Ermal Mamaqi jep lajmin që mezi po e prisnit – AlpeGossip
VETAM 2 JAVË PARA “2 GISHT MJALTË”/ Ermal Mamaqi jep lajmin që mezi po e prisnit

VETAM 2 JAVË PARA “2 GISHT MJALTË”/ Ermal Mamaqi jep lajmin që mezi po e prisnit

Vetëm dy javë përpara 28 marsit, datës kur në të gjitha kinematë e Shqipërisë, Kosovës e Maqedonisë do të shfaqet “2 gisht mjaltë”, Ermal Mamaqi ka dhënë sot lajmin që publiku mezi po e priste.
Ermali ka njoftuar se kanë filluar shitjet e biletave në të gjitha kinematë. Nxitoni të prenetoni online ose pranë sporteleve të kinemave sepse vetëm pak ditë na ndajnë nga “2 gisht mjaltë”.

“2 gisht mjaltë” vjen me protagonistë kryesorë aktorin, moderatorin dhe producentin Ermal Mamaqi dhe këngëtaren shumë të dashur nga publiku, Elvana Gjata të cilën për herë të parë do e shohim si aktore.