Brunia i ka vjedhur zemrën, Olsi sapo na bëri ‘lëmsh’ me postimet krah Xhenit – AlpeGossip
Brunia i ka vjedhur zemrën, Olsi sapo na bëri ‘lëmsh’ me postimet krah Xhenit

Brunia i ka vjedhur zemrën, Olsi sapo na bëri ‘lëmsh’ me postimet krah Xhenit

Vetëm para pak ditësh ajo u ktheye nga Itali dhe e mendoni dot kë ka takuar…?

Xheni e Big Brother është parë në shoqërinë e një prej djemve më sexy të edicionit të 9 të Big-ut. Pasi u nda nga partneri i saj, Benardi, ajo nuk ishte parë në shoqërinë e ndonjë mashkulli tjetër.

Edhe kthimet e mëparshme në Tiranë ajo ka gjetur kohë të takojë Olsin.

Ndërkohë në postimet e bëra në rrjetet sociale ata duken mjaft të lumtur dhe miqësorë krah njëri-tjetrit. Olsi ka realizuar një video ku duket ish banorja.

Xheni nuk ka treguar asnjë romancë të re, por Olsi ka konfirmuar se një vajzë brune i ka rrëmbyer zemrën. Gjithashtu në disa postime ai ka lënë të kuptojë se ajo jeton larg.

Nuk dihet nëse mes tyre po lind diçka apo thjesht është një miqësi që vazhdon edhe as daljes nga shtëpia më e vëzhguar.