TË GJITHË SYTË JANË TEK VESHJA E SAJ/ Marina i mahnit të gjithë në Klanifornia me fustanin jeshil, por shihni sa kushton ai (FOTO) – AlpeGossip
TË GJITHË SYTË JANË TEK VESHJA E SAJ/ Marina i mahnit të gjithë në Klanifornia me fustanin jeshil, por shihni sa kushton ai (FOTO)

TË GJITHË SYTË JANË TEK VESHJA E SAJ/ Marina i mahnit të gjithë në Klanifornia me fustanin jeshil, por shihni sa kushton ai (FOTO)

Marina Vjollca tërheq gjithmonë vëmendjen me pamjen e saj dhe sidomos të shtunave në “Klanifornia”, të gjithë sytë janë tek veshja e saj. Këtë të shtunë Marina ka zgjedhur të vishet me fustan jeshil, me vija dhe me një rrip.

Me këtë fustan e me flokët me onde, Marina duket si një Marilyn Monroe, teksa pozon në ambientet e Klan.

Sipas faqjes “what they wearin”, fustani i moderatores kushton 529 euro.