Besi shkon në koncert, por shikoni si i nxjer lekët e rrugës (FOTO) – AlpeGossip
Besi shkon në koncert, por shikoni si i nxjer lekët e rrugës (FOTO)

Besi shkon në koncert, por shikoni si i nxjer lekët e rrugës (FOTO)

Bes Kallaku është një nga aktorët më të dashur i cili me humorin e tij ka arritur të ketë miliona fansa të cilët i argëton shpesh me batutat e tij, videot humoristike apo fotot qesharake që poston në rrjete sociale.

Prej disa ditësh Besi ndodhet në Itali dhe pavarësisht kësaj nuk harron të bëjë prap atë që di të bëjë më mirë “humorin”.

Sot ka postuar në rrjetin e tij social një foto ku po nxjer picën nga furra dhe shkruan: “Kur shko per koncert por do me nxjerr edhe lekt e rruges me ate rast.”

Mesa duket Besi paska harxhuar shumë lekë për të shkuar në koncert aq sa i duhet ti zëvendësoj shpejt e shpejt duke bërë pica./AlpeNews.al/

Kur shko per koncert por do me nxjerr edhe lekt e rruges me ate rast.

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on