PRINDËR PËR HERË TË PARË/ Burak dhe Fahriye zgjedhin emrin e fëmijës së tyre – AlpeGossip
PRINDËR PËR HERË TË PARË/ Burak dhe Fahriye zgjedhin emrin e fëmijës së tyre

PRINDËR PËR HERË TË PARË/ Burak dhe Fahriye zgjedhin emrin e fëmijës së tyre

Disa javë më parë u përhap lajmi se Burak Ozcivit dhe bashkëshortja e tij, Fahriye Evcen do të bëhen prindër për herë të parë. Fahriye është në muajin e pestë të pritjes së ëmbël dhe në rrjet kanë qarkulluar disa foto të sajat me barkun e fryrë.

Më herët çifti zbuloi gjininë e fëmijës së tyre, i cili ishte djalë dhe gjatë një interviste për mediat turke, Burak ka zbuluar se ata e kanë gati emrin e bebit.

E kemi zgjedhur emrin e bebit. Por mos prisni që ta ndajmë tani me ju. Është shumë herët” –tha aktori.