Meshkuj mblidhni veten! Kate Upton rikthehet përsëri, ‘godet’ me format e saj bombastike (FOTO) – AlpeGossip
Meshkuj mblidhni veten! Kate Upton rikthehet përsëri, ‘godet’ me format e saj bombastike (FOTO)

Meshkuj mblidhni veten! Kate Upton rikthehet përsëri, ‘godet’ me format e saj bombastike (FOTO)

Një bionde, me sy bojqelli dhe me forma mbresëlënëse. E kush nuk mund ta ketë zili super modelen e cila ka rrëmbyer zemrat e shumë meshkujve.

Kate Upton ka mahnitur edhe njëherë fansat e saj me fotot e fundit.

Modelja ka pozuar së fundmi për markën italiane të të brendshmeve “Yamanay”.

Në një seri fotosh të shkrepura nga Giampaolo Sgura, Kate Upton duket një mrekulli, teksa ekspozon asetet e saj.