Jon Gjebrea na prezantoi me “minikunatin” dhe qenka çun simpatik: Për qejf me… (FOTO) – AlpeGossip
Jon Gjebrea na prezantoi me “minikunatin” dhe qenka çun simpatik: Për qejf me… (FOTO)

Jon Gjebrea na prezantoi me “minikunatin” dhe qenka çun simpatik: Për qejf me… (FOTO)

Çfarë bën ti me kunatin tënd? Pi ndonjë kafe? Ndonjë birrë? Bën një dorë muhabet? Ndonjë sherr? Jon Gjebrea nuk bën as njërën as tjetrën. Maksimumi që mund të bëjë me kunatin e tij të vockël, d.m.th. me vëllanë e të fejuarës, është të pijë ndonjë gotë qumësht. Ose ta marrë mbi supe për t’i mësuar notin.

Duket sikur ta kishte djalë, se ai është ende fëmijë, po prapë nga statusi kunat është. Edhe Joni kunat e quan. Dhe duken aq të lezetshëm të dy brenda në pishinë. Edhe Anna, motra e Jonit, është kunata 8-vjeçare e Merlinit. Qenkan mbledhur gjithë
minikunetërit në një vend.