Françeska Jaçe “I VË ZJARRIN” instagramit/ Publikon foto me këmbët hapur: Gati për…(FOTO) – AlpeGossip
Françeska Jaçe “I VË ZJARRIN” instagramit/ Publikon foto me këmbët hapur: Gati për…(FOTO)

Françeska Jaçe “I VË ZJARRIN” instagramit/ Publikon foto me këmbët hapur: Gati për…(FOTO)

Kjo verë rezultoi më e nxehtë se asnjëherë për bukuroshen Françeska Jaçe.

Këtë gjë më së mirë e tregojnë postimet provokuese që modelja bën në Instagram.

Së fundmi ajo shfaqet me bikini në plazh, dhe me këmbët hapur.

Kaq ka mjaftuar që rrjeti të “vlojë” nga komentet për modelen, koemente të cilat kanë qenë të shumta në numër.