Video lakuriq e Oriolës çmendi dynjanë, por… komenti i Noizyt do t’iu lërë pa fjalë (FOTO) – AlpeGossip
Video lakuriq e Oriolës çmendi dynjanë, por… komenti i Noizyt do t’iu lërë pa fjalë (FOTO)

Video lakuriq e Oriolës çmendi dynjanë, por… komenti i Noizyt do t’iu lërë pa fjalë (FOTO)

Fotot e saj lakuriq bëjnë namin në rrjet dhe komentohen shumë, mirëpo sot me një postim në “Instagram”, Oriola njoftoi se ka hequr dorë nga këto foto.

Por nga ana tjetër modelja i çmendi të gjithë me lajmin se këtej e tutje do postojë vetëm video lakuriq.

Megjithatë këtë deklaratë të Oriolës, Noizy nuk e ka besuar dhe kjo kuptohet nga komenti i tij.

“Në fakt ti je qesharake ndonjëherë”, komenton Noizy. “Unë jam gjithmonë qesharake”, ja kthen Oriola.