DITËLINDJET E 6 MARSIT/ Ja kush janë YJET e kinematografisë që festojnë sot… – AlpeGossip
DITËLINDJET E 6 MARSIT/ Ja kush janë YJET e kinematografisë që festojnë sot…

DITËLINDJET E 6 MARSIT/ Ja kush janë YJET e kinematografisë që festojnë sot…

Data shënon 6 mars dhe AlpeNews.al ju sjell disa nga njerëzit më të rëndësishëm që sot festojnë ditëlindjet e tyre.

Më poshtë lista e plotë:

Moira Kelly (aktore) 50 vjeç

Rob Reiner (aktor) 71 vjeç

Yael Stone (aktore) 33 vjeç

Shaun Evans (aktor) 38 vjeç

Connie Britton (aktore) 51 vjeç

Tom Arnold (aktor) 59 vjeç

Clara Lago (aktore) 28 vjeç

Eddie Deezen (aktor) 61 vjeç

Denise Dubarry (aktore) 62 vjeç

Përgatiti: AlpeNews.al/