IDENTIKE/ Arbenita Ismajli poston FOTON kur ka qenë e vogël dhe me baluke – AlpeGossip
IDENTIKE/ Arbenita Ismajli poston FOTON kur ka qenë e vogël dhe me baluke

IDENTIKE/ Arbenita Ismajli poston FOTON kur ka qenë e vogël dhe me baluke

Modelja Arbenita Ismajli është një ndër vajzat më bukuroshe shqiptare, e cila po ndjek karrierën e saj në modeling jashtë vendit.

Bukuroshja e cila po shijon prej kohësh një histori dashurie me Feron, komentohet shpesh për tiparet e saj tërheqëse dhe format seksi.

Sot është një ndër modelet më të njohura, por Arbenitën e para disa viteve zor se do ta njihni.

Vetë modelja ka ndarë në Instagram disa foto të vjetra nga fëmijëria, kur ishte ende një vogëlushe.

Bukuroshja shfaqet me flokët e prera me baluke dhe me gjatësi deri tek supet.

A do ta njihnit Arbenitën në këto poza?