Olsi dhe Fjorentina sërish bashkë? Vendosën mos të flisnin më, por kjo foto tregon të kundërtën – AlpeGossip
Olsi dhe Fjorentina sërish bashkë? Vendosën mos të flisnin më, por kjo foto tregon të kundërtën

Olsi dhe Fjorentina sërish bashkë? Vendosën mos të flisnin më, por kjo foto tregon të kundërtën

Olsi dhe Fjorentina ishin një nga çiftet më të komentuar të “Big Brother” vitin e kaluar. Por lidhja e tyre nuk zgjati shumë, vetëm disa javë pas daljes nga spektakli ata u ndanë. Pas kësaj u duk sikur filloi “armiqësia” mes tyre dhe në çdo dalje publike flisnin me kunja për njëri – tjetrin.

Pas 9 muajve të ndarë ata vendosën të mos flisnin apo të interesoheshin më për njëri- tjetrin.
Pavarësisht kësaj një përgjigje e Fjorentina Halilit në një nga pyetjet në Instagram ka treguar se ajo dhe Olsi Klosi janë takuar sërish.

“Betohu që nuk ke folur fare me Olsin Klosin?” “Nuk betohem dot,”-ka qenë përgjigjja e ish-banores së BB9.