Kim bëhet nënë sërish, por pesha e fëmijës na HABITI të gjithëve… (FOTO) – AlpeGossip
Kim bëhet nënë sërish, por pesha e fëmijës na HABITI të gjithëve… (FOTO)

Kim bëhet nënë sërish, por pesha e fëmijës na HABITI të gjithëve… (FOTO)

Njëri nga çiftet më të njohura në botë, Kim Kardashian dhe Kanye West kanë sjellë në jetë, nëpërmjet një nëne surogate fëmijën e tyre të tretë.

Këtë lajm e ka konfirmuar vet Kim Kardashian në një postim në twitter.

“Ajo është këtu…Kanye dhe unë jemi shumë të lumtur t’ju njoftojmë ardhjen në jetë të bebes tonë të bukur dhe të shëndetshme. Jemi shumë mirënjohës ndaj gruas që e mbajti në bark vogëlushen tonë dhe na bëri dhuratën më të bukur në botë. Falenderoj gjithashtu edhe doktorët e infermierët për gjithë kujdesin e veçantë” – shkruan Kim.

Kim Kardashian ka zbuluar dhe gjininë e cila është një vajzë e shëndetshme që peshon 7 kg. Mesa duket nëna surogate është kujdesur shumë mirë për të.

Përgatiti AlpeNews.al