Modelja “tërbon” turistët, shfaqet topless në plazh, mbulon gjoksin me …(FOTO) – AlpeGossip
Modelja “tërbon” turistët, shfaqet topless në plazh, mbulon gjoksin me …(FOTO)

Modelja “tërbon” turistët, shfaqet topless në plazh, mbulon gjoksin me …(FOTO)

Ajo nuk ka turp që të ekspozojë format e saj bombastike.

Dhe të martën Jemma Lucy u sigurua që të gjithë sytë të jenë tek ajo, teksa tregoi më shumë se ç’duhet në plazhin e Qipros.

Ylli 29 vjeçar i Ex On The Beach u paraqit topless në plazh, duke mbajtur gjoksin shpërthyes me duar