Humbet ekuilibrin, Beyonce rrëzohet në skenën e Coachella (VIDEO) – AlpeGossip
Humbet ekuilibrin, Beyonce rrëzohet në skenën e Coachella (VIDEO)

Humbet ekuilibrin, Beyonce rrëzohet në skenën e Coachella (VIDEO)

Beyonce solli motrën e saj përsëri në skenën e Coachella në Indio të Kalifornisë të shtunën.

Por gjërat nuk shkuan aq mirë sa performanca e javës së kaluar pasi diva e muzikës dhe Solange u rrëzuan në skenë.

Ikona e popit u pëpoq që të kapte motrën e saj më të vogël Solange në skenë por humbi ekuilibrin dhe të dyja u rrëzuan në dysheme.

Ato buzëqeshën dhe shumë shpejt iu kthyen performancës.