Princi William nxorri gishtin e mesit përballë publikut? Bora Zemani tregon historinë e rrezikshme të… (FOTO) – AlpeGossip
Princi William nxorri gishtin e mesit përballë publikut? Bora Zemani tregon historinë e rrezikshme të… (FOTO)

Princi William nxorri gishtin e mesit përballë publikut? Bora Zemani tregon historinë e rrezikshme të… (FOTO)

Nëse e shikojmë një histori apo një ngjarje vetëm nga një pikë e këndvështrimit ka mundësi që edhe mund të gabohemi.

Këtë të thënë e ka vërtetuar edhe Bora Zemani e cila ka postuar një foto në Instastory ku shihet Princi William dhe me një vështrim të parë duket sikur ai ka ngritur gishtin e mesit drejtuar publikut.

Por asgjë nuk është ashtu siç duket pasi dora e ngritur e Princit në pozicion ballor të lë përshtypjen e gabuar.

“Rreziku i historive të njëkahshme”, shkruan Bora si mbishkrim të fotos…