NUANCAT “MUST HAVE” TË PRANVERËS/ Vip-et veshën këto ngjyra dhe ne u çmendëm pas tyre – AlpeGossip
NUANCAT “MUST HAVE” TË PRANVERËS/ Vip-et veshën këto ngjyra dhe ne u çmendëm pas tyre

NUANCAT “MUST HAVE” TË PRANVERËS/ Vip-et veshën këto ngjyra dhe ne u çmendëm pas tyre

Ngjyrat qe do te jene ne mode për 2019 tashme i dim të gjtihë. Sipas asaj qe raporton Instituti Panton Fashion Color Trend ky vit do te jete i mbushur me ngjyra dhe shume gjallëri.

Gjithashtu një vëmendje te madhe do te zëne dhe kombinimet e ngjyrave te cilat do t’ju ndihmojnë për te krijuar look me te vërtet shume energjik.

Duket se vip-et tona janë  një hap me modën pasi disa prej tyre janë duke zgjedhur ngjyrat më “cool” të momentit.

Shihni vip-at që  të inspiroheni dhe ngjyrat më në mode për 2019 te cilat duhet te preferoni.

Zaimina Vasjari

Alketa Vejsiu

Lori Hoxha

Armina Mevlani

Kiara Tito

Bebe Rexha

AlpeNews.al