KANYE E THA TROÇ SE SHIKON PORNO/ Ja si ndihet Kim ndaj këtij vesi të bashkëshortit të saj – AlpeGossip
KANYE E THA TROÇ SE SHIKON PORNO/ Ja si ndihet Kim ndaj këtij vesi të bashkëshortit të saj

KANYE E THA TROÇ SE SHIKON PORNO/ Ja si ndihet Kim ndaj këtij vesi të bashkëshortit të saj

Vetëm pak ditë më parë Kanye West i ftuar në emisionin “Jimmy Kimmel Live” tha troç se i pëlqen të shikojë porno dhe madje zbuloi edhe kategorinë e tij të preferuar. Ai tha se shikon më tepër bardhë e zi, duke nënkuptuar realitetin e tij, faktin që ai është afroafrikan dhe bashkëshortja e tij jo.

Mirëpo si ndihet Kim kur bashkëshorti i saj shikon video porno?

Burime të afërta pranë çiftit kanë zbuluar për revistën “OK” se Kim-in nuk e shqetëson fare varësia e të shoqit ndaj video-ve porno.

Ata kanë një jetë të mrekullueshme seksuale, ama ata të dy janë të zënë dhe udhëtojnë kështu që ajo është në rregull me mënyrës se si Kanye kujdeset për veten kur ata janë larg njëri-tjetrit.”, është shprehur një burim për revistën “OK”.