HOROSKOPI DHE VIPAT/ Ja FAKTET që tregojnë se Blendi Fevziu është një “DEM” i vërtetë (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ Ja FAKTET që tregojnë se Blendi Fevziu është një “DEM” i vërtetë (FOTO+VIDEO)

HOROSKOPI DHE VIPAT/ Ja FAKTET që tregojnë se Blendi Fevziu është një “DEM” i vërtetë (FOTO+VIDEO)

Blendi Fevziu është një ndë moderatorët më të talentuar në vend e mjaft të preferuar nga publiku.

Në horoskop ai i takon shenjës së Demit dhe përputhet tërësisht me karakteristikat e tij.

Për demin thuhet se është mjaft këmbëngulës dhe i qëndrushëm dhe kjo shpjegon faktin se pse ai ka vazhduar prej 21 vitesh të arrijë sukses me emisionin “Opinion” përmes punës së palodhur.

Gjithashtu demi di të jetë shumë i durueshëm por ndonjëherë bëhen edhe agresivë kur situata merr për keq. Në situatat e ndodhura në “Opinion”, Blendi ka treguar se edhe mund ti humbasë durimi.

Së fundmi demi e do luksin e pushimet në vende të ndryshme të botës, ashtu si Blendi i cili e ka “mbushur” instagramin e tij me vizita të ndryshme në vende përrallore.

View this post on Instagram

Oahu, Nentor 2018

A post shared by Blendi Fevziu (@blendifevziu) on

View this post on Instagram

Ha Long Bay – Vietnam 2015

A post shared by Blendi Fevziu (@blendifevziu) on

/AlpeNews.al