“LEGJENDË PËRFUNDIMISHT”/ Beniada dhe partneri i saj mbështesin publikisht Luizin – AlpeGossip
“LEGJENDË PËRFUNDIMISHT”/ Beniada dhe partneri i saj mbështesin publikisht Luizin

“LEGJENDË PËRFUNDIMISHT”/ Beniada dhe partneri i saj mbështesin publikisht Luizin

Beniada dhe partneri i saj, Blerti Hajdari, kanë treguar mbështetjen ndaj Luizit me anë të disa postimeve në rrjete sociale.

'Legjendë përfundimisht', Beniada dhe partneri i saj

Beniada ka publikuar në Instastory një foto ku duket këngëtari që mban një batanije për të ndihmuar Kiarën teksa ndërrohet. “Të dua”, ka shkruar modelja krahas fotos.

'Legjendë përfundimisht', Beniada dhe partneri i saj

Nga ana tjetër Blerti ka ndarë me ndjekësit disa momente ku Luizi shihet duke u kujdesur për Kiarën. “Dashuri e pastër, është legjendë përfundimisht”, ka shkruar ai.

'Legjendë përfundimisht', Beniada dhe partneri i saj

'Legjendë përfundimisht', Beniada dhe partneri i saj