Kastro Zizo HABIT me deklaratën e tij në mes të emisionit: Do bëhem GAY për nja ca vjet… – AlpeGossip
Kastro Zizo HABIT me deklaratën e tij në mes të emisionit: Do bëhem GAY për nja ca vjet…

Kastro Zizo HABIT me deklaratën e tij në mes të emisionit: Do bëhem GAY për nja ca vjet…

Ai është një prej figurave më të njohura e më të komentuara të showbizit shqiptar. I njohur jo vetëm si këngëtar por edhe si kantautor, Kastro Zizo tërheq gjithmonë vëmendjen me deklaratat e çuditshme dhe batutat e tij të shumta.
Së fundmi, ai ishte i ftuar në emisionin ‘Fun Day’, ku moderatorja e pyeti Kastron nëse i kishte shkruar ndonjëherë të dashurës letra dashurie.
“Pse mi ça jam unë, jam ndonjë borzilok unë? Patjetër mi”- përgjigjet ai.

“Vallahi ti bësh këngë çajit dhe jo të dashurës, dyshoj.”- i thotë moderatorja.

“Kam bërë aq shumë këngë për femrat sa po mendoja dy vjet të bëhem gay fare. Kot, gjëndje. 2018-2020 po rri gay ca kohë, meqë është trend.”- ja ka kthyer Kastro duke qeshur.