NGROHTËSI DHE SHUMË DASHURI/ Venera dhe Lindi zbulojnë pamjet nga shtëpia e tyre (FOTO) – AlpeGossip
NGROHTËSI DHE SHUMË DASHURI/ Venera dhe Lindi zbulojnë pamjet nga shtëpia e tyre (FOTO)

NGROHTËSI DHE SHUMË DASHURI/ Venera dhe Lindi zbulojnë pamjet nga shtëpia e tyre (FOTO)

Venera Lumani dhe Lindi Islami jetojnë bashkë prej vitesh. Ata janë një nga çiftet më të dashur për publikun. Shpesh i kemi parë të realizojnë projekte muzikore së bashku, por edhe të ndajnë me ndjekësit në profilet personale në ‘Instagram’ momente nga përditshmëria.

Pak minuta më parë Venera zbuloi pak nga ambientet e shtëpisë së saj dhe Lindit. Thjeshtësia dhe ngrohtësia transmetohen me çdo detaj të saj, po ashtu edhe me dekorin e festave që kanë zgjedhur dy të dashuruarit. “Shtëpi e ëmbla shtëpi”,-shkruan ajo në njërën nga fotot e publikuar.

Kjo strehë e Venerës dhe Lindit është padyshim shumë e ëmbël.