PAS TRADHËTISË/ Princi William dhe Kate vendosin t’ja lënë gjithçka të shkuarës – AlpeGossip
PAS TRADHËTISË/ Princi William dhe Kate vendosin t’ja lënë gjithçka të shkuarës

PAS TRADHËTISË/ Princi William dhe Kate vendosin t’ja lënë gjithçka të shkuarës

Pak kohë më parë princi William u vu në qendër të medive rozë për lidhjen jashtëmartesore me shoqen e ngushtë të bashkëshortes së tij, dukeshës Kate Middleton.

Një foto ku William dhe Rose Hanbury në një club ku shoiheshin shumë të afërt me njëri tjetrin, u cilësua si një skandal i familjes mbretërore.

Por duket se në një club ku shoiheshin shumë të afërt me njëri tjetrin, u cilësua si një skandal i familjes mbretërore.

Por duket se çifti duket se ka vendosur që gjithçka t’ja lejë të shkuarës, pasi thashethemet janë lënë pas krahëve dhe duket se kjo e forcoi edhe më tepër marrëdhënien e tyre.

Burime për “Us Weekly” kanë zbuluar se dukesha i ka harruar të gjitha dhe e vetmja gjë që e shqetëson herë pas here është fakti që gjithë këto lajme, një ditë do lexohen nga fëmijët e saj, prandaj William dhe bashkëshortja e tij po bëjnë gjithçka mundem që gjërat të jenë në vendin e duhur.