Puthje dhe lëvdata: Të dashuruar apo të ndarë, pikëpyetjet mbi Trump dhe Melanie (FOTO) - AlpeGossip
Puthje dhe lëvdata: Të dashuruar apo të ndarë, pikëpyetjet mbi Trump dhe Melanie (FOTO)

Puthje dhe lëvdata: Të dashuruar apo të ndarë, pikëpyetjet mbi Trump dhe Melanie (FOTO)

Ditët e fundit, në mediat amerikane është shkruajtur se Donald Trump dhe bashkëshortja e tij, Melanie, jetojnë praktikisht të ndarë.

Sipas këtyre raportimeve, ata jetojnë në dhoma të ndryshme dhe nuk drekojnë apo darkojnë bashkë.

Shkak thuhet të jetë bërë tradhtia e Trump ndaj Melanie, me pornostaren Stormy Daniels, histori që ka pushtuar mediat amerikane.

Por, mbrëmjen e djeshme, Trump dhe bashkëshortja e tij janë shfaqur në publik, më të afërt se kurrë, gjatë një eventi për nderimin e ushtarakëve amerikanë.

Ata kanë shkëmbyer puthje me njëri-tjetrin, ndërsa Trump nuk ka nguruar ta lavdërojë publikisht Melanie, duke thënë se ajo do të bëhet një “Zonjë e Parë” shumë popullore.

Dashuri e vërtetë apo shou për publikun, pikëpyetjet për marrëdhënien e tyre do të mbeten.