Ermali dhe Luana vijonë me “KUNJAT” në Instagram: “Hë tani fillove…”(FOTO) – AlpeGossip
Ermali dhe Luana vijonë me “KUNJAT” në Instagram: “Hë tani fillove…”(FOTO)

Ermali dhe Luana vijonë me “KUNJAT” në Instagram: “Hë tani fillove…”(FOTO)

Janë dy nga figurat më të pëlqyera të ekranit dhe madje dhe emisionet e tyre i kanë patur në të njëjtën fashë orari.
Por krahas rivalitetit që kanë patur moderatorët Ermal Mamaqi dhe Luana Vjollca janë miq sëbashku.

Kjo vihet re edhe në komentet që ata i bëjnë shpesh njëri-tjetrit në rrjete sociale. Këtë herë Luana ka publikuar një foto ku shfaqet me një fustan të shkurtër më seksi se asnjëherë. “Hë tani…fillove ti me këto?”-i shkruan Ermali.

Moderatorja nuk e ka lënë pa përgjigje dhe i thotë: ” Nga pak… u mërzite ti?”