UPSS NUK QENKA “16”/ Greta Koçi e nis 28 vjetorin me surprizën më të bukur (FOTO) – AlpeGossip
UPSS NUK QENKA “16”/ Greta Koçi e nis 28 vjetorin me surprizën më të bukur (FOTO)

UPSS NUK QENKA “16”/ Greta Koçi e nis 28 vjetorin me surprizën më të bukur (FOTO)

Greta Koçi është një ndër këngëtaret që e zotërojnë skenën që prej shumë kohësh. Ditën e sotme ajo feston ditëlindjen dhe ndonëse gjithmonë është parë si ‘16’, në të vërtetë ka mbushur plot 28 vjeç!

 

Në këtë ditë të rëndësishme për të nuk kanë munguar urimet dhe dhuratat. Motra e saj Eni Koçi e ka surprizuar që në mesnatë duke bërë që 28 vjetori të fillojë në mënyrë të paharrueshme.

Eni i ka dhuruar shumë trëndafila të kuq, një shishe shampanjë, nutella e gjëra të tjera të ëmbla. Ajo ka postuar një foto të Gretës, e cila shfaqet e buzëqeshur prane dhuratës dhe ka shkruar “Gëzuar ditëlindjen dashuria ime!”. Kujtojmë që dy motrat janë shumë të lidhura me njëra-tjetrën dhe urimi bashkë me surprizën nuk kishin si të mungonin.