ROMANTIKE/ I dashuri turk i Genta Ismailit poston FOTO nga momenti i tyre privat – AlpeGossip
ROMANTIKE/ I dashuri turk i Genta Ismailit poston FOTO nga momenti i tyre privat

ROMANTIKE/ I dashuri turk i Genta Ismailit poston FOTO nga momenti i tyre privat

Prej kohësh këngëtarja e njohur Genta Ismajli ka bërë publike lidhjen me biznesmenin turk Hysen Usta. Dyshja po jetojnë një histori të bukur dashurie dhe së shpejti do e kurorëzojnë dhe me martesë. Ato kanë hapur një llogari të përbashkët në Instagram “Ustagenta”, ku publikojnë vazhdimisht foto pranë njëri-tjetrit. Së fundmi Usta ka publikuar një foto romantike në makinë me Gentën. Ajo ka vendosur këmbët në prehrin e tij dhe në dorë mban një trëndafil të kuq.

“Të dua shumë”, ka shkruar biznesmeni krahas fotos, i cili nuk i kursen deklaratat e dashurisë. Kujtojmë se Genta është përfolur së fundmi për një shtatzëni të mundshme por ende nuk e ka konfirmuar.