DO SHKRIHENI SË QESHURI/ Moderatorja shqiptare ngatërron ëmbëlsirën me ka**n e qenit (VIDEO) – AlpeGossip
DO SHKRIHENI SË QESHURI/ Moderatorja shqiptare ngatërron ëmbëlsirën me ka**n e qenit (VIDEO)

DO SHKRIHENI SË QESHURI/ Moderatorja shqiptare ngatërron ëmbëlsirën me ka**n e qenit (VIDEO)

Aulona dhe Fatma ishin të ftuarat speciale e “Why Not” në Ora News ku u përfshinë në lojëra të ndryshme.

Një ndër to ishte loja e imagjinatës, ku moderatoret duhet të gjenin se çfarë ishte në kuti. Fatma ishte ajo që e gjeti e para ëmbëlsirën, për të cilën Aulona tha se e ngatërroi me kakën e qenit.

Ky moment shkaktoi shumë të qeshura në publik. Ndiqni videon për të parë lojën mes moderatoreve.