NUK DO T’JU SHKONTE MENDJA/ Zbulohet nofka me të cilën Xhemi thërret Arbanën – AlpeGossip
NUK DO T’JU SHKONTE MENDJA/ Zbulohet nofka me të cilën Xhemi thërret Arbanën

NUK DO T’JU SHKONTE MENDJA/ Zbulohet nofka me të cilën Xhemi thërret Arbanën

Janë shoqe të ngushta prej shumë kohësh tashmë, aq sa mjafton për t`i vënë “një pseudonim“ mikeshës së zemrës! Kështu ka ndodhur dhe me Xhemi Shehun e Arbana Osmanin.

Është normale që shoqet ta mbështesin njëra tjetrën edhe në anën profesionale, dhe Xhemi, përmes Instagramit ka bërë të ditur se programi i Arbanës, më “emocionuesi“ sic e quan ajo, rikthehet sonte në ekranin e Top Channel.

 

Arbana Osmani edhe këtë sezon premton të na mbajë përpara televizorit sic vetëm ajo di, vazhdon mesazhi i Xhemit, i cili në fund mbyllet me urimin suksese, dhe na zbulon ndërkohë dhe nofkën që moderatorja aq e dashur për popullin, përdor për miken e vet: “ Pana“. Mjaft simpatike, apo jo?