“PËRVËLON RRJETIN”/ Angela Martin nuk duron temperaturat, ZHVISHET e gjitha dhe nuk nguron të…(FOTO) – AlpeGossip
“PËRVËLON RRJETIN”/ Angela Martin nuk duron temperaturat, ZHVISHET e gjitha dhe nuk nguron të…(FOTO)

“PËRVËLON RRJETIN”/ Angela Martin nuk duron temperaturat, ZHVISHET e gjitha dhe nuk nguron të…(FOTO)

Këto ditë të nxehta nuk janë aspak të lehta për bashkëshortin e Angela Martinit.
Biznesmeni rumun ka ndarë në rrjetet e tij sociale një video ku Angela shfaqet duke dalë nga pishana, por topless.

‘Ditë e nxehtë’ ka shkruar’ Dragos në postimin e tij dhe me të drejtë.

Angela para pak ditësh ka festuar ditëlindjen ku u shpreh se ishte duke jetuar dhe më mirë se nëj princeshë.