Vajza e Sabianit vetëm me të brendshme në një dhomë me Noizy-n, po reperi çfarë po bën? Zbulojeni këtu…(FOTO) – AlpeGossip
Vajza e Sabianit vetëm me të brendshme në një dhomë me Noizy-n, po reperi çfarë po bën? Zbulojeni këtu…(FOTO)

Vajza e Sabianit vetëm me të brendshme në një dhomë me Noizy-n, po reperi çfarë po bën? Zbulojeni këtu…(FOTO)

Kur flasim për Noizy-n asnjëherë nuk mund të harojmë se sa shumë fanse femra ka reperi që lënë kokën për të.

Jo vetëm Oriola Marashi por mesa duket reperi ka një miqësi të mirë edhe me vajzën e Sabianit, Keisi e cila është pjesë e grupit OTR.

Noizy ka postuar së fundmi një video në Instastory, teksa Keisi është e veshur vetëm me të brendshme dhe po zhvillon një photoshoting.

Le të shpresojmë që Keisi të ketë bërë maksimumin dhe foto të kenë dalë sa më mirë.