U mahnitët me natyralitetin e Meghanit? Vipat e Bllokut tregojnë operacionet plastike të princeshës… (FOTO) – AlpeGossip
U mahnitët me natyralitetin e Meghanit? Vipat e Bllokut tregojnë operacionet plastike të princeshës… (FOTO)

U mahnitët me natyralitetin e Meghanit? Vipat e Bllokut tregojnë operacionet plastike të princeshës… (FOTO)

Përpos të gjitha detajeve që mahnitën botën, eskpertët e fashion dhe kritikët e shumtë të televizioneve e ngritën në piedestal Meghan Markle për natyralitetin e saj gjatë dasmës me Princ Harryn.

Të gjithë pamë një natyrale për tu admiruar por a ka kryer operacione plastike në fytyrë Meghan Markle?

Vipat e Bllokut kanë postuar në video në Instastory ku shfaqen pjesët e fytyrës ku pretendohet se Meghan ka kryer ndërhyrje plastike.

Nuk thonë kotë:”Sytë të gënjejnë ndonjëherë…”/intv.al/

1111111.PNG

222222222.PNG