ADELINA NUK NDALET/ Pas ardhjes në jetë të djalit, jep lajmin e bukur – AlpeGossip
ADELINA NUK NDALET/ Pas ardhjes në jetë të djalit, jep lajmin e bukur

ADELINA NUK NDALET/ Pas ardhjes në jetë të djalit, jep lajmin e bukur

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Adelina Tahiri në gusht të vitit që lamë pas u bë për herë të parë nënë e një djali që e pagëzoi me ermin Jon. Ajo ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale dhe ka publikuar vazhdimisht foto dhe video të vogëlushit i cili ka krijuar dhe fansat e tij në rrjetet sociale.
Gjithë këto muaj, Adelina i është dedikuar tërësisht djalit dhe bashkëshortit të saj dhe prej kohësh nuk ka sjell asnjë këngë të re. Mirëpo, mbrëmjen e djeshme ajo ka dhënë një lajm shumë të bukur për të gjithë fansat e saj pasi shumë shpejt do të sjell një këngë të re.

“Kur do e shohim një këngë të re nga ty”, e pyet njëri nga ndjekësit, ndërsa përgjigja e Adelinës ishte: “Shumë shpejt, në përgatitje e sipër”.