DRAKE BËHET "MEME" NË INTERNET/ Mos e humbisni këtë reagim epik gjatë ndeshjes së McGregor (FOTO) - AlpeGossip
DRAKE BËHET “MEME” NË INTERNET/ Mos e humbisni këtë reagim epik gjatë ndeshjes së McGregor (FOTO)

DRAKE BËHET “MEME” NË INTERNET/ Mos e humbisni këtë reagim epik gjatë ndeshjes së McGregor (FOTO)

Pas ndeshjes spektakolare, mes Mc Gregor dhe Khabib, ka ndodhur një episod që nuk pritej nga askush. Khabib ka mundur ti marrë fitoren McGregor që në raundin e 4, por më pas ai ka bërë një sjellje antisportive, duke dalë jashtë ringut dhe duke sulumuar stafin e kundërshtarit.

I pranishëm në sallë ka qënë edhe kengëtari i Drake, i cili njihet si mbështetës i flakët i McGregor. Por ai është bërë MEME në internet me reagimin e tij pas veprimit të Khabib kur kaloi ringun dhe u sul për te stafi i irlandezit.

Menjëherë kanë nisur reagimet në rrjetet sociale dhe fytyra e Drake e tregon sa i trembur ishte.