”KËNDO PËR TË NDËRTUAR”/ Shpallet fituesi ”Big International Artist” në ”Kënga Magjike” – AlpeGossip
”KËNDO PËR TË NDËRTUAR”/ Shpallet fituesi ”Big International Artist” në ”Kënga Magjike”

”KËNDO PËR TË NDËRTUAR”/ Shpallet fituesi ”Big International Artist” në ”Kënga Magjike”

Në Pallatin e Kongreseve sot po zhvillohet edicioni i 21-të i ”Kënga Magjike” i cili shoqërohet me moton ”Këndo për të Ndërtuar”.

E ftuar nga juria për të dhënë çmimin e parë ”Big International Artist” ishte Jonida Maliqi e cili sigurisht në dakortësi dhe me pjesën tjetër të jurisë vendosën t’ia jepnin këtë çmim Tamarës me këngën ”Monsters”. /AlpeGossip.al